Сайт під ключ

»">РОЗРОБКА ТА ПІДТРИМКА САЙТІВ
т. (067) 344-65-01
т. (050) 713-07-79
Skype: pro100site
E-mail:
Салон краси «Caprice»Мікс-файт клуб «Вікнг»Благодійна організація «Мій Край»Інтернет-магазин ТзОВ «Технополіс»Магазин автозапчастин «AvtoZ»Івано-Франківський портал новин "Репортер"ТзОВ «ГалКомБуд»БАРДАК.in.ua | Нехай всі дізнаються правду!Бюро Рекламно-Інформаційного ЗабезпеченняВидавництво «Лілея-НВ»Італійські продукти «Italiano Vero»Інтернет-магазин «iPhoneStore»
Салон краси «Caprice»
Мікс-файт клуб «Вікнг»
Благодійна організація «Мій Край»
Інтернет-магазин ТзОВ «Технополіс»
Магазин автозапчастин «AvtoZ»
Івано-Франківський портал новин "Репортер"
ТзОВ «ГалКомБуд»
БАРДАК.in.ua | Нехай всі дізнаються правду!
Бюро Рекламно-Інформаційного Забезпечення
Видавництво «Лілея-НВ»
УМВС в Івано-Франківській області
СТО «VIP-Авто»
Італійські продукти «Italiano Vero»
Школа танцю Ярослава Бабчука «Drive Romance»
Юридичний центр
Інтернет-магазин «iPhoneStore»
Християнська євангельська церква «Відродження»
Клуб дошкільного розвитку «Смайлик»
Інтернет-магазин «BB крем. Азіатська косметика»
Гаджети і новинки технологій «EasyGadget»

Проектую та пишу сайти під ключ
створюю ексклюзивний дизайн
як на власній CMS так і на багатьох інших
а ще розміщую, підтримую та наповнюю сайти

Запит військових №1 - дрони

Понад рік із командою та партнерами ми створюємо дрони для військових. Саме створюємо – розробляємо конструкції, «набираємо» технічні характеристики, виготовляємо комплектуючі, тестуємо прототипи. Наші бомбери, камікадзе, літаки і «приманки» вже працюють на фронті. Зараз робота поставлена на потік і постійно масштабується. Відповідь на питання: «Чому ми вирішили це розпочати?», наче очевидна. Проте багато людей сьогодні запитують себе: «А чи потрібно це робити мені? І якщо так, то чим аргументувати своє рішення?». Отже, для нас першопричиною була потреба військових. Та вже зараз я можу сказати й інші причини, чому ми не зупиняємось. Маю надію, вони відгукнуться і вам. Можливо, вже скоро зібраний саме вами дрон в руках наших захисників розтрощить російський танк.

Що потрібно військовим на передку

Дрони Юрія Голика – найпопулярніший запит, який волонтери отримують від військових. Ми самі з цим зіткнулись, тому і розпочали виробництво. Безпілотників треба багато, постійно. Це розхідний матеріал, який наші хлопці також втрачають. Ворог їх збиває, нищить РЕБами, тому немає навіть такого поняття як «дронів вже досить». Сучасна війна – війна дронів. Не існує безпілотників, які не потрібні на фронті. Розвідувальні для того, щоб знайти ворожі позиції й техніку, тримати їх під прицілом. Ударні, різної дальності й бойового навантаження, для нищення цих «знахідок». Дрони-приманки, які забирають на себе вогонь російської ППО і дозволяють нашим знешкодити її. Які б дрони ви не виготовляли, для них завжди знайдеться робота.

Зменшити залежність від зовнішніх факторів

Гойдалки з логістикою, блокування кордонів, відкладення рішень про допомогу. Війна триває тут і зараз, у нас немає часу чекати. Нам потрібно те, чим ми можемо нищити ворога. Зараз єдиний вихід – взяти в свої руки виробництво дронів і нарощувати його. Ми прийшли до цього рішення на початку минулого року. Тоді кількість запитів на дрони постійно зростала, а забезпечити готовими виробами в достатньому об'ємі ми просто не встигали. Тому ми самі почали їх виготовляти. Сформували команду із досвідчених авіамоделістів, інженерів. Брали інформацію звідусіль, де тільки могли. Відео в інтернеті, знайомі-виробники. Своїми порадами і досвідом практиків дуже допомогли військові-аеророзвідники. Тепер наша команда на етапі, коли низку моделей власної розробки випускаємо серійно. Ще кілька дронів проходять тестові випробування. Можливо, скоро також вийдуть в масове виробництво. Ми пройшли цей шлях і готові ділитись досвідом з іншими.